Kolejny sprzęt na naszych oddziałach

21-12-2018
20 grudnia odbyło się przekazanie i poświęcenie sprzętu medycznego, który z dotacji budżetu państwa trafił na oddział noworodkowy i oddział wewnętrzny. Wysokość dotacji, z której został zakupiony sprzęt to 320 tys. 
Nowoczesne inkubatory, pulsoksymetry, kardiomonitory, to sprzęt medyczny, który podniesie standard pracy lekarzy na oddziale noworodkowym oraz usprawni diagnostykę. Oddział wewnętrzny został doposażony w nowoczesne, przenośne USG, które może być wykorzystywane w diagnostyce bezpośrednio przy łóżku pacjenta.
Wśród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas m.in.
Mateusz Pali Doradca Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau, Jerzy Łysoń Asystent Posła Roberta Telusa, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba,
Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, Przewodniczący Rady Powiatu Bernard Matyszewski, Dyrektor Piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi Tomasz Trzaskacz, Ksiądz Prałat Grzegorz Gogol.
Podczas uroczystości przekazania sprzętu zaproszeni goście przekazali słowa uznania i chęć dalszego wsparcia w rozwój Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.
Wszystkim serdecznie dziękujemy.
powrót